Co mogę dla Was zrobić?


muzyka światło animacje

Nazywam się Kacper Moroz, możecie mówić do mnie Kapitan. Jeśli potrzebujecie profesjonalnej i indywidualnej oprawy muzycznej oraz magicznego oświetlenia, Waszego wesela to informuje, że świetnie trafiliście.

Należę do grupy Weselni Wojownicy prowadzonej przez Jegomość – dj do wynajęcia

„Jesteśmy grupą DJów, którzy postanowili połączyć siły by wspólnie walczyć ze złem, czyli kiepską muzyką i obciachem w polskim weselnictwie. Wspólnie staramy się odmienić wizerunek polskich przyjęć!”

Dojedziemy w każde miejsce w Polsce i na świecie. Dla Was oznacza to, że zagramy w zasięgu całego kraju, ale także za granicą. Najczęściej pracujemy w Szczecinie i okolicy, lecz aby zadbać o wyjątkową atmosferę przyjęcia, dojedziemy w każde miejsce w Polsce.

Oferta obejmuje prowadzenie imprez w języku angielskim lub włoskim. Wesela międzynarodowe to wyzwania, które podejmowane są z ogromną radością i podekscytowaniem.  Zarówno styl uroczystości, lista utworów, jak i dbałość o poszanowanie kultury gości zagranicznych stanowią wyznacznik zaangażowania w stworzenie imprezy, podczas której wszyscy będą się doskonale bawili.

Oferta obejmuje również oprawę nagłośnieniową ceremonii, organizowanych w plenerze.

Nasze stanowisko prezentuje wysoki poziom nowoczesnej aranżacji, która w zależności od specyfiki imprezy, jej lokalizacji lub preferencji organizatora może zostać dostosowana do stylu rustykalnego lub glamour. Oświetlenie stanowi integralną część stanowiska, dopasowaną do jego stylu oraz prezentowanej muzyki.

Dj Kapitan na prywatkę, sylwester lub studniówkę. Udane przyjęcie zależy od wielu czynników, jednak charyzma i umiejętność dostosowania się do specyfiki otoczenia oraz wyczucie potrzeb uczestników to moje sposoby na wyjątkowo udaną imprezę.

Dj Kapitan – Firma polecana przez WedCamp

Dzięki doświadczeniu w realizacji oprawy muzycznej wielu przyjęć rozpoznaje potrzeby i dostosowuje przebieg przyjęcia do wymagań Waszych gości. Odpowiednio dobrane i łączone utwory muzyczne pozwalają nie schodzić z parkietu przez całą noc. Mój team podczas przyjęcia składa się z co najmniej dwóch osób, co zapewnia przewidywalność i zastosowanie odpowiednich działań w sytuacjach nietypowych.

Czekam na Wasze wiadomości, e-maile i telefony. Każde pytanie jest dobre, przy planowaniu czegoś fantastycznego więc śmiało pytajcie!