Co jakiś czas zdarza się mieć dzień wolny od pracy. To wielkie szczęście, gdy nie trzeba zrywać się z łóżka wczesnym rankiem. Nie inaczej tamtego szarego, październikowego ranka, kiedy ocknąłem się ze spokojem w okolicach dziesiątej, po czym zasiadłem do biurka i sącząc poranną kawę przeglądałem wiadomości. Podczas zagłębiania się w ciekawą dyskusję na facebookowym forum usłyszałem, że dzwoni mój telefon. Na wyświetlaczu widniało imię i nazwisko mojego dobrego znajomego, więc postanowiłem odebrać. Nie spodziewałem się w tamtej chwili otrzymania propozycji pracy całkiem spory kawałek od miejsca, w którym mieszkam. Łukasz Popielarz powiedział mi jednak, że bardzo mnie potrzebuje i będzie zobowiązany, jeśli zdecyduje się przyjechać do Wadowic na imprezę dla fotografów. Nie dał mi zbyt wiele czasu do namysłu, bo tylko niecałą dobę. Mieliśmy wyjechać następnego dnia rano a mieliśmy przed sobą kawał drogi. Postanowiłem jednak przystać na tę propozycje, by trochę odpocząć, naładować baterie i poznać nowe miejsce. Wybraliśmy się więc na II Zlot Fotografów Branży Ślubnej w Wadowicach z Łukasz Popielarz – Fotografia i Jakub Nowotyński – Fotografia.

Po długiej podróży udało nam się dotrzeć na miejsce. Zajechaliśmy pod Hotel Radocza Park, będący nowoczesnym budynkiem wyglądającym jak centrum SPA. Faktycznie, jak się okazało na miejscu była możliwość skorzystania z takich usług. Nie ukrywam, że bardzo mnie to ucieszyło. Oprócz nas pod hotel zaczęło przyjeżdżać więcej ludzi z branży fotograficznej. Poznaliśmy kilka z nich rozprostowując nogi po podróży, ciesząc się rozgrzewającym, jesiennym słońcem.

IMG 8144

Fotografia Łukasz Popielarz – organizator imprezy zaprosił później wszystkich do środka. Odbyło się tego dnia kilka ciekawych prelekcji związanych z branżą fotograficzną przeprowadzonych nie tylko przez organizatora, ale również uczestników. Było to bardzo ciekawe doświadczenie. Miały również miejsce panele dyskusyjne a także konkurs na najlepsze kadry foto. W trakcie tegodnia było mnóstwo okazji do poznania nowych osób, nie tylko dzięki chwilowym rozmowom, ale także za pomocą różnych działań integracyjnych. Najlepsza część dnia była jednak jeszcze przed nami.

IMG 8133

Zwieńczeniem aktywnego dnia był bankiet i impreza, na której zagrałem ja – DJ Kapitan. To właśnie z tego względu Łukasz namówił mnie na przyjazd, ponieważ zależało mu właśnie na mnie i mojej energii za konsoletą. Nie żałowałem ani przez chwilę, że zdecydowałem się na przyjazd do Wadowic. Impreza rozkręciła się fantastycznie. Grałem hity i muzyczne sztosy z różnych gatunków -od współczesnych ACDC, Metallica, Łąki Łan czy Kult po totalną klasykę jak Queen i Elivisa Presley’a.

IMG 8141

Mieliśmy nawet confetti wystrzelone w lobby, które wywołało salwę śmiechu wśród uczestników zabawy. W przerwach jedliśmy pizzę po to, by za chwilę znów wrócić na parkiet i bawić się do 5 nad ranem przy akompaniamencie brazylijskich i portugalskich nowinek muzycznych. Wracałem z Wadowic zmęczony, ale szczęśliwy. Chętnie odwiedziłbym raz jeszcze HotelRadocza Park i zapewnił raz jeszcze taką gorącą imprezę!

IMG 8139

Miejsce przyjęcia: Radocza Park

Organizator: Łukasz Popielarz

Zdjęcia: TimeofJoy

Film: PrimePhoto