To naprawdę przepiękna i romantyczna historia wyjątkowego dnia zaślubin. Jusia i Piotrek pobrali się w maju zeszłego roku. To byłprzepiękny dzień! Ciepłe, słoneczne majowe popołudnieprzechodziło powoli w roztańczoną noc. Gości weselnych przyjął i ugościł zabytkowy Młyn nad Starą Regą w Tarnowie. To niesamowite i nastrojowe miejsce, istniejące od ponad stu lat! Niezła gratka dla wszystkich, którzy uwielbiają tereny zielone, romantyczną rudą cegłę i przestrzenie, w których historia aż tchnie z każdej ściany i każdego muru. Z pewnością można stwierdzić, że Jusia i Piotrek mieli wspaniałe wesele! Odbyło się w rustykalnym klimacie, w wiejskiej okolicy, tuż przy malowniczej rzece Starej Redze. To idealny wybór dla tych, którzy w trakcie imprezy weselnej chcą chwilkę odsapnąć, albo co wskazane dla zdrowia! Następnego dnia przejść się na krótki spacer, żeby ochłonąć i przewietrzyć się po nocy pełnej zajadania się pysznymi potrawami i pełnej szalonych wygibasów na parkiecie!

 

 

Spokojną okolicę w tym niepowtarzalnym dniu zakłóciłem ja, Wasz dj na wesele! Łobez wypełnił się gorącymi rytmami i tanecznymi beatami. Żaden gość przy takiej muzyce nie usiedział przy stole! Udana impreza weselna to często duże wyzwanie i zmartwienie Państwa Młodych. Postarałem się o to, aby Młodzi nie przejmowali się i nie myśleli za dużo, tylko świetnie się bawili wraz z zaproszonymi bliskimi. Muzyka była zróżnicowana, także każdy z gości, i tych młodych i tych starszych, mógł tańczyć do tego, co zna i lubi.

wesele mlyn nad stara rega film slubny 60 1

O uwiecznienie najważniejszego dnia Jusi i Piotrka zadbał Łukasz Popielarz, fotograf, który specjalizuje się w zdjęciach zakochanych w sobie par. Ma on niesamowity dar do pokazywania czułości i bliskości między ludźmi. Najczęściej fotografuje właśnie pary –narzeczonych, czy już małżonków. Łukasz ma wyjątkowe oko do uwieczniania momentów, które chwytają za serce nawet najmniejszych wrażliwców!

Oprócz tradycyjnej fotografii na weselu znalazła się także Fotoprzyczepobudka! A cóż to takiego? To fotobudka, która jest też przyczepą, dzięki czemu może dojechać do każdego, nawet odległego miejsca, wybranego na ślub! Goście weselni pokochali tę formę zabawy –przebieranki i od razu drukowane serie zabawnych zdjęć. W ofercie fotoprzyczepobudki są rozmaite okulary, dodatki, peruki, kostiumy, opaski, wesołe napisy! Każdy z gości znalazł coś dla siebie i oprócz wspomnienia dobrej zabawy zabrał ze sobą komplet małych fotografii.

wesele mlyn nad stara rega film slubny 68

Oprócz oprawy fotograficznej, Jusia i Piotrek zadbali też o to, by mieć pamiątkę na wiele, wiele lat w postaci filmu. Zadbało o to Prestige Studio, profesjonalne studio, zajmujące się filmową oprawą wesel i ślubów. Nakręcili dla Młodej Pary przepiękny, pełen klasy i wdzięku film. Trzeba przyznać – Para Młoda ma smak i gust! Dzięki takiej współpracy, zarówno z fotografami i filmowcami, jak i z muzyką, którą zapewnił djkapitan, wesele było niepowtarzalne i udane. Na długo zapadło w pamięć nie tylko Państwu Młodym, ale także świadkom, rodzicom i wszystkich gościom. A jak Wam się podoba wesele w rustykalnym klimacie w zabytkowym Młynie?

wesele mlyn nad stara rega film slubny 32 wesele mlyn nad stara rega film slubny 52 wesele mlyn nad stara rega film slubny 60 wesele mlyn nad stara rega film slubny 42 1 wesele mlyn nad stara rega film slubny 58 wesele mlyn nad stara rega film slubny 60 1 wesele mlyn nad stara rega film slubny 68 wesele mlyn nad stara rega film slubny 71 wesele mlyn nad stara rega film slubny 73 wesele mlyn nad stara rega film slubny 75 wesele mlyn nad stara rega film slubny 98 wesele mlyn nad stara rega film slubny 109

Miejsce: Młyn nad Starą Regą
Fotograf: Łukasz Popielarz
Suknia: Madonna Suknie Ślubne
Buty: Gucci
MUA: LUZA VISAGE
Fryzjer: Studio Fryzur M.N. Sławińscy
Garnitur: Suitsupply
Dekoracja & Bukiet: Sote Wedding
DJ: DJ Kapi
Tort: Mamie się upiecze
Atrakcja: Fotobudka – ifotobudka.pl