W branży weselnej pełno jest utartych schematów i rozwiązań. Państwo młodzi regularnie szukają stołów wiejskich, zespołów z odpowiednim repertuarem oraz fotobudek. Rośnie jednak ilość par, które pragną rozwiązań bardziej alternatywnych. I właśnie z myślą o nich tworzone są targi Sedina.

Pojawiam się na nich jako wystawca już po raz kolejny. Niezmiennie polecam, zarówno organizatorów, jak i atrakcje, na jakie można trafić podczas imprezy. A teraz zapraszam na krótką relację z wydarzenia.

Misja i organizatorzy targów Sedina

Polskie wesele to białe stoły zastawione pozłacanymi talerzami. To devolay na pierwsze danie i barszczyk o północy. To impreza, która nie może się obyć bez oczepin oraz wspólnego śpiewania “Cudownych Rodziców Mam”.

Organizatorzy wydarzenia chcą pokazać, że wcale nie do końca. Przypominają, że wesele często jest nazywane najważniejszym dniem w życiu pary młodej. A przecież tak istotna impreza powinna pasować do nich samych.

I dlatego właśnie powstały Ślubne Targi Alternatywne. Organizuje je trójka przedsiębiorców, którzy sami pracują w branży weselnej.

Bernadetta Kowalczyk jest mistrzynią ceremonii i zajmuje się planowaniem wesel.

Łukasz Popielarz to fotograf wyspecjalizowany w innowacyjnych reportażach ślubnych.

Z kolei Miłosna Beza zajmuje się przygotowywaniem dekoracji na tego typu wydarzenia.

Już korzystając z usług wymienionej trójki organizatorów można dopiąć wesele na ostatni guzik. A podczas targów wystawiały się jeszcze dziesiątki innych firm i wykonawców.

Jakich wystawców gościł Szczecin podczas targów Sedina?

Targi ślubne organizuje się po to, aby pokazać Wam naszym parą zakres możliwości. I dlatego właśnie podczas targów pojawia się szeroka gama tych alternatywnych usługodawców.

Pary przechadzając się pomiędzy stanowiskami, znajdą projektantów mody ślubnej. Bezpośrednio z ich stanowisk mogą udać się, aby podziwiać biżuterię wykonaną specjalnie z myślą o tym jednym, wyjątkowym dniu.

Warto zwrócić też uwagę na stanowiska zajmowane przez weddingplanerów. Większość par organizuje swoje wesele samodzielnie i podczas tego zadania nieustannie napotyka szereg niezapowiedzianych problemów. Wielu z tych niedogodności można uniknąć, zatrudniając właśnie specjalistę od zarządzania eventem. Przy okazji pomoże on w nawiązaniu współpracy z innymi podwykonawcami.

Z kolei wystawcy z zakresu dekoracji pomogą sprawić, aby wesele miało unikalny wystrój i wyróżniało się na zdjęciach.

Oczywiście żadna impreza tego typu nie może obyć się bez muzyki. I dlatego pojawiłem się również ja – DJ/konferansjer na wesele Szczecin. Muszę przyznać, że moje lampy emitują naturalne oświetlenie i jak zwykle cieszyły się dużym zainteresowaniem odbiorców.

Jak korzystać z targów Sedina?

Organizatorzy stawiają na to, aby podstawą wydarzenia była luźna atmosfera. Wiele par spaceruje więc pomiędzy stoiskami i rozmawia z kolejnymi usługodawcami. Oczywiście przy okazji można napić się kawy i zwyczajnie pogadać.

Niektórzy młodzi wcześniej też przygotowują sobie listę usług, z których chcą skorzystać i w trakcie targów odwiedzają wyłącznie z góry upatrzone punkty.

 

Organizacja:

Mistrzyni Ceremonii

Łukasz Popielarz Fotografia

Miłosna Beza

Miejsce Centrum Eventowe Bulwary

Strona wydarzenia  Sedina Wedding Fair

Foto White Wolf Studio

Film Flostudio

Privacy Preference Center